Estonia Latvia Lithuania Finland Norway Sweden Bulgaria Czech Poland Denmark Serbia Croatia Romania Bosnia Herzegovina Slovenia Slovakia Germany

DOTAZY / ODPOVĚDI

Jaký je princip působení metody pro zvětšení údu?

V důsledku mnohých výzkumů se nahromadili poznatky, které umožnili v nejkratším termínu dosáhnout značné výsledky ke zvětšení mužského pohlavního orgánu, vzniklo několik efektivních metod. V osnově všech těchto metod jsou všeobecné zásady, založené na jednoduchých a aktivních cvičeních. Během takového působení, zvětšení rozměrů údu vzniká zásluhou procesu roztahování a růstu nových tkanin. To lze přirovnat ke kulturistice.

Je třeba se poradit s lékařem před použitím metody?

Ne. Tato cvičení jsou odsouhlasena doktory. Systém cvičení je zcela bezpečné pro Vaši aplikaci. A reálně funguje.

Od kolika let lze začít používat metodu?

Unikátní systém cvičení je vhodný pro každý věk.

Kolik času uplyne, než dosáhnu výsledky?

Všechno závisí od Vaší fyziologické stavby. A ještě od mnohých faktorů: psychologických, anatomických i fyzických. Muži, kteří na sobě otestovali metodu, tvrdí, že již za 2 týdny byl znatelný výsledek!

Čím víc tréninku, tím větší narůst?

Ano, čím více času cvičíte, tím působivější výsledek dosáhnete.

Četl jsem, že průměrná délka pohlavního údu – 15 centimetrů. Co se týká mužů jiných národnosti nebo zemí?

Ke dnešnímu dni jedním z nejdůkladnějších zkoumání velikostí pohlavního údu je zpráva Kinse. V této práci tvrdí, že průměrný rozměr penisu zástupce bělocha je 15,7 cm v délce a 9,4 cm v obvodu a zástupce černé rasy – 15,9 cm v délce a 9,6 cm v obvodu. Rozdíl činí pouze 0,2 cm, co není statisticky důležitá hodnota. Celkově, rozdíl je ve velikostech minimální, lze říct, je nepodstatná a tento fakt je v celém světě.

Ovlivňuje masturbace růst penisu?

Existuje názor, že čím víc masturbuješ, tím méně rosteš. V této otázce se názory rozdílejí, mnozí to potvrzují, další (je jich přibližně stejný počet) prohlašují, že to není pravda

Pomáhá předběžné ohřívání růstu?

Bezprostřední přepojení nebylo spatřeno.

Jakou mám záruku?

Vaše spokojenost je zaručená. Nejste první, kdo použije metodu, ale ti, kteří už otestovali na sobě efekt našeho programu, zůstávají spokojeni a pokračují opět a opět. Mnohdy naši zákazníci vypráví o nás svým přátelům.

Honza, 26 let
První výsledky bylo možné vidět již za několik týdnů. Neříkám, že úd hned vzrostl o 10 cm, ale pocítil jsem příliv sexuální síly a můj úd jakoby zmužněl.
Václav, 34 let
První změna, kterou jsem spatřil po použití Programu k zvětšení údu, přišla za týden. Pocítil jsem, že mám více prodlouženou erekci.
Karel, 25 let
Po dvou týdnech tréninků neznám svůj úd při pohledu na sebe v zrcadle. Má partnerka říká, že jsem se stal vytrvalejší v posteli.
Luděk, 23 let
Můj úd se po aplikaci metody stal tvrdším, silnějším a více neohebným, což já jsem si kdy věděl představit.
Bedřich, 24 let
Provádějíc Váš systém jsem přibral kolem 2 cm v délce a asi jeden a půl centimetru v obchvatu. Metoda je prostě super!
Zdeněk, 23 let
Jak i zajisté, většina, i já jsem nepochyboval o efektivnosti metody. Rozhodl jsem se přiblížit k otázce vědecky i pro případ rozptýlení mýtu. Před zahájením tréninků jsem si pečlivě odměřil úd. K mému údivu nebyla mezní hodnota, kdy jsem přes půl druhého měsíce opakoval měření. 3,5 cm v délce a víc než centimetr v tloušťce byl přírůstek. To skutečně funguje, nechť jsou moje výsledky daleko od maximálních.
Jozef, 30 let
Po pravidelných cvičeních se během dvou s půl měsíců zvětšila délka od 15,5 cm do 20,5. V obchvatu nárůst asi o 2 centimetry. Na nějaké fantastické výsledky jsem nespoléhal, pokud poctivě, čekal jsem jejich úplnou absenci nebo nepatrné změny.
Drahomír, 22 let
…dva měsíce po uplynutí, ty stojíš a hledíš svrchu na svůj «mega - příbor» a myslíš si "Ani figa… To je kruté!". Nalezl jsem v sobě novou víru, stal se pokrokovým v plánu sexuálního styku.
Petr, 29 let
Moc na mne zapůsobilo, nakolik je tato metoda jednoduchá a účinná. Přibližně za měsíc jsem dosáhl zvětšení vlastního údu skoro o 6 cm! Jsem velmi spokojen dosáhnutým výsledkem a má přítelkyně též!
Bohuslav, 31 let
S tím výsledkem, který já jsem dosáhl, jsem pochopil, že velký úd v sexu – to je doopravdy prudké! Pěkně děkuji!
Miloš, 28 let
Uvěřil jsem ve svou sílu v posteli. Nevím, zda to ovlivnily cvičení nebo jednoduše psychologie, ale erekce se stala jednoduše úžasnou a mohu oblažit ženu celé hodiny. Neboli víc.