Estonia Latvia Lithuania Finland Norway Sweden Bulgaria Czech Poland Denmark Serbia Croatia Romania Bosnia Herzegovina Slovenia Slovakia Germany

KONTAKTY

Honza, 26 let
První výsledky bylo možné vidět již za několik týdnů. Neříkám, že úd hned vzrostl o 10 cm, ale pocítil jsem příliv sexuální síly a můj úd jakoby zmužněl.
Václav, 34 let
První změna, kterou jsem spatřil po použití Programu k zvětšení údu, přišla za týden. Pocítil jsem, že mám více prodlouženou erekci.
Karel, 25 let
Po dvou týdnech tréninků neznám svůj úd při pohledu na sebe v zrcadle. Má partnerka říká, že jsem se stal vytrvalejší v posteli.
Luděk, 23 let
Můj úd se po aplikaci metody stal tvrdším, silnějším a více neohebným, což já jsem si kdy věděl představit.
Bedřich, 24 let
Provádějíc Váš systém jsem přibral kolem 2 cm v délce a asi jeden a půl centimetru v obchvatu. Metoda je prostě super!
Zdeněk, 23 let
Jak i zajisté, většina, i já jsem nepochyboval o efektivnosti metody. Rozhodl jsem se přiblížit k otázce vědecky i pro případ rozptýlení mýtu. Před zahájením tréninků jsem si pečlivě odměřil úd. K mému údivu nebyla mezní hodnota, kdy jsem přes půl druhého měsíce opakoval měření. 3,5 cm v délce a víc než centimetr v tloušťce byl přírůstek. To skutečně funguje, nechť jsou moje výsledky daleko od maximálních.
Jozef, 30 let
Po pravidelných cvičeních se během dvou s půl měsíců zvětšila délka od 15,5 cm do 20,5. V obchvatu nárůst asi o 2 centimetry. Na nějaké fantastické výsledky jsem nespoléhal, pokud poctivě, čekal jsem jejich úplnou absenci nebo nepatrné změny.
Drahomír, 22 let
…dva měsíce po uplynutí, ty stojíš a hledíš svrchu na svůj «mega - příbor» a myslíš si "Ani figa… To je kruté!". Nalezl jsem v sobě novou víru, stal se pokrokovým v plánu sexuálního styku.
Petr, 29 let
Moc na mne zapůsobilo, nakolik je tato metoda jednoduchá a účinná. Přibližně za měsíc jsem dosáhl zvětšení vlastního údu skoro o 6 cm! Jsem velmi spokojen dosáhnutým výsledkem a má přítelkyně též!
Bohuslav, 31 let
S tím výsledkem, který já jsem dosáhl, jsem pochopil, že velký úd v sexu – to je doopravdy prudké! Pěkně děkuji!
Miloš, 28 let
Uvěřil jsem ve svou sílu v posteli. Nevím, zda to ovlivnily cvičení nebo jednoduše psychologie, ale erekce se stala jednoduše úžasnou a mohu oblažit ženu celé hodiny. Neboli víc.